Model Liburn 475

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Specifikime Teknike

Drita navigimi 3 Evoled Drita ankorimi Led I bardhe Xham I pare me ngjyre 6 mm
Kornize xhami Inoksi Ø25mm Kangjel kici Inoksi Ø25mm Doreze mbajtese inkosi
Kroskot me xham te zi Sedilje Pvc kunder rrezeve Uv dhe ujit te detit Tavoline e bardhe me kembe inoksi 700 mm
Shoqerues zinxhiri per spirance inoksi 170x55mm Bita ankorimi Americana 150 mm Ganxha Ankorimi Inox 9mm 35x10mm
Mbrojtese kullimi Grup timoni T 71 Gomine Kavosh Gri
Celes Baterie Heavy Duty Panel elektrik me 6 pozicione Tape Inspektimi Ø127mm
Galexhande 20 cm inoks 240/33 Ohm
Cmimi+Tvsh 7200.00 €

Specifikime teknike

Kavo timoni M66 10′

Celsa komandimi

Bordure gome 33x30mm

Kuti baterie Max 120A

Pompe sentine Attwood Sahara

Timon me ngjyre te bardhe Ø350mm

Kaseta inspektimi 250×250

Tapa shkarkimi

Serbator plastik 46 litra Pet

Bori alarmi 12V

Busull orientimi

Karikues me fishe usb

Kapak serbatori me celes inox 50 mm

Spesor plastik per motorrin 45×36 cm

Mercury 4 stroke

Model F60 EFI

Helike alumini

Model Spit fire 12x17RH

Cmimi +Tvsh 7370.00 €

Primary Color

Secondary Color

https://liburnmarina.com/wp-content/themes/yachtsailing